Profily plastových okien S 9000 Inovácia v systéme

Tieto plastové okná sú vhodné aj pre  nízkoenergetické a pasívne domy. 

Statické suché zasklenie izolačným trojsklom

  • Okná Gealan S 9000 navyše spájú rovnakou mierou vlastnosti a prednosti stredového a dorazového tesnenia, respketive si môžeme vybrať medzi stredovým a dorazovým tesnením. 
  • Však ešte len flexibilné stredové tesnenie v polodrážke ráme výrazne prispieva k zlepšeniu tepelno-izolačných vlastností profilu, ale aj k ochrane kovania pred pôsobením vlhkosti (preto funguje kovanie výborne aj za veľmi nízkych teplôt).

IDEÁLNY MIX
Inovatívny kombisystém S 9000

Inovatívne stredové tesnenie akokoľvek kombinovateľné

Nový GEALAN systém S 9000 - ako kombisystém s konštrukčnou hĺbkou 82,5 mm - združuje rovnakou mierou vlastnosti a prednosti stredového a dorazového tesnenia. Veľká konštrukčná hĺbka, šesť profilových komôr v ráme a krídle a tri kontinuálne tesniace roviny sú zárukou vynikajúcej tepelnej izolácie. Tieto okná uspokoja aj tie najvyššie nároky.

Kúpte si okná Gealan s revolučným systémom STV

Technológia STV bola vyvinutá pre plastové okná Gealan všetkých typov. Jedná sa o systém vlepenia skla za sucha, pri ktorom sa sklo a profil krídla spojí špeciálnou lepiacou páskou. Oproti bežnému zasklievaniu "mokrými technológiami" má systém STV rad predností:

  • Lepšia statika a výstuž
  • Zvýšená tepelná izolácia
  • Lepšia ochrana pred vlámaním
  • Úspora nákladov za montáž

Dizajn okien

Plastové okná vyrábame v takmer neobmedzených rozmeroch a tvaroch, podľa priania zákazníka. Dizajn použitého profilu rovnako ako tvar okien je možné prispôsobiť ako historickému, tak aj modernému riešeniu objektov.

Okná Gealan S 9000 uspokoja aj tie najvyššie nároky. Všetky plastové okná zhotovujeme našim zákazníkom na mieru s úsilím ponúknuť vysokú kvalitu, moderné riešenie, farebnú stálosť a spoľahlivosť za rozumné ceny.

 

Vylepšená statika vďaka STV®, statickému suchému zaskleniu

U zvolenej lepiacej techniky STV® (statické suché zasklenie), vyvinuté firmou GEALAN, sa jedná o lepenie skla do profilu krídla pomocou lepiacej pásky vyvinutej špeciálne pre konštrukciu okien, pri zachovaní obvyklého vypodloženia skla. Vlepením skla do profilu krídla sa tuhosť tabule skla prenesie na krídlo a celý systém je stabilnejší. Tak môžu byť vyrobené štandardné prvky úplne bez ocele. Kombináciou STV® s oceľou v krídle sú realizovateľné obzvlášt veľké okenné prvky.

 

  • Kombináciou technológie STV® s bežným oceľovým vyztužením umožňuje výrobu doteraz nerealizovateľných veľkostí.
  • Časovo náročné nastavovanie okien je redukované na minimum.
  • Vlepenie skla do rámu zvyšuje ochranu proti vykradnutiu.
  • Aj po dlhom  používaní se okna s technológiou STV® zatvárajú stále rovnako, presne ako trezor.