Vonkajšie hliníkové žalúzie

Vonkajšie žalúzie sú určené na montáž v bytovej aj priemyselnej výstavbe a predstavujú najnovší trend vo vývoji vonkajšej tieniacej techniky.

Hliníkové žalúzie predstavujú veľmi moderný a efektívny spôsob tienenia. Sú zložené z hliníkových lamiel rôznej šírky a tvarov, horného nosiča a vodiacich líšt alebo laniek. Ovládať ich môžeme ručne alebo motoricky.

Vonkajšie hliníkové žalúzie pôsobia ako moderný architektonický prvok nielen na stavbách kancelárií, školách, ale aj rodinných a bytových domoch. Bohatou škálou lamelových farieb tvoria dizajnový prostriedok pre kreatívne utváranie a vzhľad fasády. Vďaka širokým lamelám, ktoré sa dajú z interiéru nastaviť v ľubovoľnom uhle, je možné zabrániť zvedavým pohľadom zvonku, ale súčasne dovoľujú voľný výhľad z vnútra.

Vonkajšie žalúzie sú vhodné najmä pre moderné stavby, kde dotvárajú ich celkový vzhľad. Veľkou výhodou vonkajších žalúzií je nakláňanie lamiel pre optimálny prienik slnečných lúčov a zároveň udržanie vizuálneho kontaktu s vonkajším okolím.

Nielenže sú vonkajšie žalúzie funkčným tieniacim systémom, rovnako tak sú elegantným doplnkom vášho domou. Nie je to náhoda, že sú najvyužívanejším spôsobom vonkajšieho tienenia. Prinášajú možnosti zastavenia lúčov ešte skôr, než preniknú do interiéru. Vonkajšie žalúzie poskytujú plynulú reguláciu množstva svetla a prinesú tiež úsporu za klimatizáciu.

Vyberte si, aký variant vonkajších žalúzií vášmu domu pristane.

Hliníkové vonkajšie žalúzie veľmi dobre izolujú, odrážajú nepríjemné slnečné lúče a tým chránia interiér. Okrem toho sa vyznačujú dlhou životnosťou a odolnosťou.

Exteriérové predokenné žalúzie

Exteriérové žalúzie do okien, nazývané aj predokenné žalúzie sú najpoužívanejším spôsobom vonkajšieho tienenia. Pretože sa inštalujú pred okná, sú zároveň účinnou tepelnou ochranou. Hneď ako ich stiahnete, efektívne odrážajú slnečné lúče a nepustia do interiéru teplo ani svetlo. Vonkajšie žalúzie regulujú svetelné aj tepelné podmienky a tým vytvárajú príjemnú klímu v interiéri. Správne nastavené lamely zabránia vstupu slnečných lúčov, nepríjemnej horúčavy a vy bude mať možnosť aj vetrať.

Automatické vonkajšie žalúzie

Vonkajšie žalúzie plnia viac funkcií súčasne a aj pre to ich obľúbenosť neustále rastie. Výhody vonkajších žalúzií sú predovšetkým v ochrane pred ostrými slnečnými lúčmi, ďalším faktorom je ochrana pred pohľadmi susedov a v neposlednom rade tiež pomáhajú regulovať teplotu v miestnosti. Pri použití motorizácie si môžete dopriať komfortu automatického tienenia.

Efektívne tienenie vďaka vonkajším žalúziám 

Naklápaním lamiel vonkajších žalúzií podľa potreby regulujete prienik denného svetla a slnečných lúčov do miestnosti.

Prednosťou vonkajších žalúzií je:

  • maximálna možnosť regulácie svetla, ochrana pred slnečnou radiáciou, zníženie vonkajšieho hluku
  • manuálne aj elektrické ovládanie, možnosť automatickej regulácie s pripojením na riadiace systémy
  • výber z viacerých typov lamely a široká farebná škála lamiel a doplnkov
  • dlhá životnosť vonkajších žalúzií je zaručená použitím kvalitných materiálov, ktoré odolávajú vplyvom vonkajšieho prostredia, vonkajšie žalúzie zatienia až 85 % slnečného žiarenia
  • vonkajšie žalúzie elegantne doplnia exteriér Vášho domu aj kancelárie.
Vonkajšie hliníkové žalúzie

Montáž vonkajších žalúzí

A kedy žalúzie montovať? Úplne ideálne je vonkajšie žalúzie inštalovať už pri hrubej stavbe. V tomto prípade je najlepším riešením podomietkový systém. Podomietkové vonkajšie žalúzie umožňujú úplne skrytie pod fasádou.

Vonkajšie žalúzie cena a cenová ponuka s montážou

Nechajte si vytvoriť cenovú ponuku a urobte si tak predstavu o nákladoch s montážou.

Meno
Priezvisko
Ulica
Mesto
PSČ
* Telefón
* E-Mail

* Správa

Súhlasím so spracovaním svojich osobných údajov pre marketingové účely KS PLASTIK, s.r.o. podľa Zákona na ochranu osobných údajov č. 428/2002 Z.z.