Bambusové žalúzie

Pre náročných zákazníkov, ktorí preferujú prírodné materiály spojené s tieniacími prvkami, to predsavujú luxusné bambusové žalúzie.

Pre náročných zákazníkov, ktorí preferujú prírodné materiály spojené s tieniacími prvkami ponúkame luxusné bambusové žalúzie. Zjemnia a oteplia Váš interiér, zahrnú ho eleganciou a exotikou zároveň. Netradičný prírodný materiál a konštrukcia žaluzií je zaujímavým dekoratívnym prvkom v interiéri. Na výrobu žalúzií sa používajú bambusové lamely. Bambusové lamely zaručujú dlhodobú farebnú stálosť. Z hľadiska minimálnej vzdušnej nasiakavosti sú bambusové žalúzie ideálnym riešením do každého priestoru, vrátane kúpeľní a bazénových miestností. Ovládanie žalúzií je zabezpečené kovovým ovládačom, čo zaručuje dlhú funkčnosť žalúzie. Naklápanie žalúzií je formou bambusovej paličky a vyťahovanie lamiel pomocou šnúrky. Spodné a vrchné ukončenie žalúzie je riešené použitím profilu, ktorého farebné prevedenie, tak ako aj farby všetkých častí žalúzie, vrátane rebríčkov a šnúr je prispôsobené odtieňu použitých lamiel.

Bambusové žalúzie sa hodia aj do prostredia kúpeľní a bazénov. Veľmi ľahko sa udržujú a sú skutočne prekrásnym doplnkom každého priestoru. Ich cena je síce oproti klasickým hliníkovým žalúziám vyššia, ale v porovnaní s drevenými žalúziami je to cena stále priaznivá.

Max. odporúčaná šírka4500 mm
Max. odporúčaná výška 4000 mm