Vnútorné, interiérové žalúzie

Hľadáte cenovo dostupné a kvalitné žalúzie? Zvoľte interiérové žalúzie, ktoré tienia, a zároveň si ale môžete regulovať množstvo svetla. 

V našej ponuke sú dve varianty, a to montáž priamo na okno, alebo do interiéru. Ovládanie žalúzií je riešené dvoma spôsobmi a to šnúrkou a tyčkou alebo retiazkou. Vnútorné žalúzie sú použiteľné prakticky do všetkých typov okien. Žalúzie vyrábame aj do atypických okien (kruhové, šikmé). Horný nosník žalúzií na plastové a drevené Euro okná ponúkame plochý s bočnými krytkami (žalúzie Euro Style) ako aj oblý bez bočných krytiek (žalúzie Euro Brilant a v imitácii dreva žalúzie Natur Line).

Hliníkové vnútorné žalúzie vyrábame na mieru a sú vhodné pre byt, dom ale aj do komerčných priestorov. Vďaka svojej cene patria vnútorné žalúzie medzi najpoužívanejší typ tieniacej techniky pre okná s izolačným dvojsklom.

Nemusíte sa obávať, ani ak máte doma okná neštandardných tvarov a veľkostí alebo máte záujem o farebné žalúzie. Bežne vyrábame interiérové žalúzie z rôznych materiálov a v rôznych farebných odtieňoch. Medzi najčastejšie materiály patrí hliník, drevo alebo bambus.

Žalúzie horizontálne

Kompletný sortiment žalúzií a ich príslušenstvo ponúka dokonalé riešenie v súlade s charakterom vášho interiéru. Štandardné sú hliníkové žalúzie. Majú jednoduché ovládanie. Sú dodávané v niekoľkých farebných prevedeniach.