Pevné sieťky na okná

Pevné sieťky na okná sú ekonomicky najvhodnejšou a pritom úplne funkčnou možnosťou ochrany interiéru pred hmyzom. Sieťky proti hmyzu vyrábame v mnohých variantoch, a to nám umožňuje inštaláciu prakticky na každé okno.

Výhody pevných sietí

Výhoda pevných sietí spočíva v ich jednoduchej montáži. Nie je nutné pri ich kotvení zasahovať do okenného rámu. Navyše sa pevné sieťky na okná, ktoré sú tvorené rámom so sieťovinou, dajú v prípade potreby ľahko demontovať.

Tento systém je určený pre použitie s plastovými alebo eurooknami, kde nie je priestor na montáž zvonku. Sieť je uchytená otočnými háčkami za hranu okien. Rám je opatrený límcom, ktorý dokonale priľne k rámu okna. Tym je dosiahnutý lepší vzhľad sieťky a jej lepšia tesnosť. Rám profilu je vyrobený z extrudovaného hliníka a je chránený vypalovacím lakom. Pevné sieťky dodávame v základných farbách biela, hnedá, okrová ako aj v imitáciách dreva (RENOLIT). Farebné prevedenia nájdete v sekcii farby.  V prípade potreby je možnosť nástreku rámu sieťky do farieb podľa vzorkovníka RAL.