Sieťky proti hmyzu na okná a dvere

Siete proti hmyzu sú najefektívnejšou prirodzenou ochranou proti dotieravému hmyzu. Sieťky proti hmyzu dodávame na mieru vašich okien a dverí.

Na plastové okná vám vyrobíme akékoľvek sieťky proti hmyzu

Siete proti hmyzu sú najefektívnejšou prirodzenou ochranou proti obťažujúcemu hmyzu. Aj keď je ich funkcia predovšetkým praktická, svojim moderným dizajnom sa stanú elegantným doplnkom okien a dverí. Siete proti hmyzu sú z hľadiska zhotovenia a montáže nenáročnou záležitosťou. 

Sieťky na okná poskytujú dokonalú priedušnosť pri zachovaní maximálnej prístupnosti svetla do interiéru. Siete proti hmyzu sú vyrobené individuálne podla vašich požiadaviek na rozmery a farebné prevedenie rámu aj siete. 

Sieťovina je vyrobená zo skleného vlákna potiahnutého plastom, ktorý nepodlieha korózií a dobre znáša teplotné rozdiely. Je vyrobená v šedej farbe a na okennom profile je takmer neviditeľná.

Sieťky proti hmyzu do plastových okien

Sieťky na okná chránia pred dotieravým hmyzom a spríjemňujú tak bývania. Sieťky proti hmyzu, ktoré sa vkladajú do rámu z interiéru a nebránia otváraniu a zatváraniu okien. Sieťky sú určené pre plastové okná a je možné ich kedykoľvek vybrať a opäť nainštalovať. 

Sieťky na okná a dvere na mieru

Sieťky na okná a dvere vám vyrobíme na mieru. Všetky sieťky na okná a dvere vám upravíme na mieru podľa vašich požiadaviek na rozmer sietí. Sieťky proti hmyzu vás účinne ochránia pred komármi, muchami, drobným hmyzom alebo pred mravcami. Ponúkajú ochranu ako pre byty, domy, kancelárie, firmy a rôzne iné objekty.

Účinné sieťky na okná a dvere dokážu zastaviť lietajúci hmyz aj prach a peľ

To všetko bude históriou, ak si do bežných okien, balkónových dverí, či francúzskych okien nainštalujete sieťky proti hmyzu.

Stačí v priebehu letného vetrania na moment rozsvietiť v miestnosti svetlo a izba je plná hmyzu. Sieťky proti hmyzu do okien tento problém spoľahlivo odstránia. Pre moderné okná máme v ponuke ľahko demontovateľné sieťky do okien, pre staršie okná potom siete proti hmyzu do okien s kolíkmi. Pre časté používanie a takmer neviditeľné skladovanie odporúčame rolovacie sieťky proti hmyzu, ktoré sú možné jednoducho skryť k okraju okna, keď sa sieť nepoužíva. Vhodné pre dvere (na balkón, alebo terasu).

Chráňte svoje balkónové a terasové dvere pomocou sietí proti hmyzu

 Sieťky proti hmyzu ponúkame vo variantoch pre takmer všetky typy dverí.