Sieťky proti hmyzu na okná a dvere

Siete proti hmyzu sú najefektívnejšou prirodzenou ochranou proti dotieravému hmyzu. Sieťky proti hmyzu dodávame na mieru vašich okien a dverí.

Siete proti hmyzu sú najefektívnejšou prirodzenou ochranou proti obťažujúcemu hmyzu. Aj keď je ich funkcia predovšetkým praktická, svojim moderným dizajnom sa stanú elegantným doplnkom okien a dverí. Siete proti hmyzu sú z hľadiska zhotovenia a montáže nenáročnou záležitosťou. 

Sieťky na okná poskytujú dokonalú priedušnosť pri zachovaní maximálnej prístupnosti svetla do interiéru. Siete proti hmyzu sú vyrobené individuálne podla vašich požiadaviek na rozmery a farebné prevedenie rámu aj siete. 

Sieťovina je vyrobená zo skleného vlákna potiahnutého plastom, ktorý nepodlieha korózií a dobre znáša teplotné rozdiely. Je vyrobená v šedej farbe a na okennom profile je takmer neviditeľná.

Sieťky proti hmyzu do plastových okien

Sieťky na okná chránia pred dotieravým hmyzom a spríjemňujú tak bývania. Sieťky proti hmyzu, ktoré sa vkladajú do rámu z interiéru a nebránia otváraniu a zatváraniu okien. Sieťky sú určené pre plastové okná a je možné ich kedykoľvek vybrať a opäť nainštalovať. 

Účinné sieťky na okná a dvere dokážu zastaviť lietajúci hmyz aj prach a peľ

To všetko bude históriou, ak si do bežných okien, balkónových dverí, či francúzskych okien nainštalujete sieťky proti hmyzu.

Stačí v priebehu letného vetrania na moment rozsvietiť v miestnosti svetlo a izba je plná hmyzu. Sieťky proti hmyzu do okien tento problém spoľahlivo odstránia. Pre moderné okná máme v ponuke ľahko demontovateľné sieťky do okien, pre staršie okná potom siete proti hmyzu do okien s kolíkmi. Pre časté používanie a takmer neviditeľné skladovanie odporúčame rolovacie sieťky proti hmyzu, ktoré sú možné jednoducho skryť k okraju okna, keď sa sieť nepoužíva. Vhodné pre dvere (na balkón, alebo terasu).